Profil společnosti LICA CZECH s.r.o.

Naše společnost působí na trhu již od roku 1994 (dříve pod názvem LICA s. r. o.) a z počátku se věnovala dodávkám technologie pro provozovatele kabelové televize, ale za dobu své existence rozšířila své služby a dnes se specializuje na velkoobchodní a maloobchodní prodej kompletní technologie pro televizní a kabelové rozvody (TKR), provoz internetového obchodu.

Mezi služby společnosti LICA CZECH s. r. o. patří:
• Konzultace a servis v oblasti datových a video technologií
• Kompletní řešení přenosu digitální televize v prostředí koaxiálních rozvodů a IP sítí
• Dodávky set top boxů pro kabelové operátory včetně zajištění scramblování signálu na výstupu z hlavní stanice systémem NAGRA
 • Dodávky set top boxů pro provozovatele sítí IPTV a řešení jejich hlavní vysílací stanice
• Tvorba aplikací pro monitoring a správa sítí kabelových operátorů
• Logistické služby


Společnost LICA CZECH s. r. o. je českou společností s mnohaletou tradicí a zkušenostmi a za dobu své existence se stala certifikovaným partnerem CISCO, výhradním distributorem technologie koaxiálních kabelů BELDEN pro ČR, exkluzivním dodavatelem DVB-C set-top boxů KAON pro ČR, výhradním zástupcem výrobce IPTV set-top boxů AMINO pro Evropu, provozovatelem a partnerem scramblovacího systému NAGRA, exkluzivním dodavatelem DVB-C CA modulu firmy SMiT, dovozcem technologie  firmy COMMSCOPE a Harmonic CableOS pro ČR, distributorem komponent pro CATV firmy TECHNETIX v ČR a SR a regionálním partnerem firmy TELESTE pro technologie DVB a optická řešení.

Našim cílem není pouze dodat technologii potřebnou k poskytování služeb. Chceme být Vaším partnerem při řešení Vašich investičních záměrů včetně optimalizace použité technologie, podpory a servisu. Našim zájmem je pomoci partnerům realizovat jejich telekomunikační portfolio služeb a dlouhodobým partnerstvím jim zajistit stále moderní a konkurence schopná řešení.

To vše díky našim neustále se vzdělávajícím zaměstnancům a na základě principů neustálého zlepšování systému managementu kvality dle normy ISO 9001, kterou jsme se rozhodli zavést a certifikovat.

Společnost LICA CZECH s.r.o. získala certifikaci ISO 9001:2015
Společnost LICA CZECH s. r. o. se dlouhodobě zaměřuje na dodávku kvalitních služeb a technologií každému ze svých klientů. O této kvalitě svědčí i nově získaná mezinárodní certifikace ISO 9001:2015, jež slouží jako oficiální osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu se stanovenými předpisy.

Získaná certifikace ISO 9001:2015 se vztahuje na navrhování, projektování, vývoj, dodávku, prodej a servis komunikačních a informačních technologií, služeb a komplexních zákaznických řešení, včetně služeb systémové integrace, zřizování a provozování veřejných komunikačních sítí a měření jejich parametrů.

Certifikace ISO 9001 je mezinárodní podnikový standard obsahující kritéria pro dokumentaci, implementaci a certifikaci systému řízení kvality. Každá společnost, která certifikací ISO prošla, působí v souladu s mezinárodním podnikovým standardem ISO. Nově k těmto certifikovaným společnostem patří i společnost LICA CZECH s. r. o.

Video prezentace společnosti LICA CZECH s. r. o.

Společnost LICA CZECH s. r. o. je zapojena do kolektivního systému zpětného odběru elektrozařízení ASEKOL, baterií a akumulátorů ECOBAT s.r.o.
Pod ID EK-F0021050 odvádíme servisní poplatky za zajištění zpětného odběru a využití obalového materiálu společnosti EKO-KOM a.s.