24. ročník podzimního setkání provozovatelů elektronických komunikací

24. ročník podzimního setkání provozovatelů elektronických komunikací

Dovolte nám, abychom Vás jménem společnosti LICA CZECH s. r. o. a APKT z.s. (Asociace provozovatelů kabelových a telekomunikačních sítí v ČR) pozvali na 24. ročník tradičního podzimního setkání „Provozovatelů elektronických komunikací“, které se koná v úterý 21. září 2021 ve Sportovním centru v Nymburce. Podzimní setkání v Nymburce se každoročně snaží nabízet právě to, o čem se mluví a co je aktuální.

Pozvánku na akci naleznete zde.

Na akci nebudou chybět operátoři kabelových televizí, poskytovatelé programů, provozovatelé TELCO sítí a Internet Service Poskytovatelé. Kromě prezentací a odborné diskuse v konferenční místnosti nabízíme možnost představit své služby a produkty na vlastním stánku. Na akci jsou vítáni všichni, kdo mají zájem o novinky a sbírání nových zkušeností.

24. setkání provozovatelů elektronických komunikací – akce, na které byste neměli chybět!


Samozřejmě ani letos nebude chybět neformální, odpolední část v podobě doprovodného zábavného programu. Máte se na co těšit!


Účastnický poplatek je 500,- Kč včetně DPH na osobu. Úhrada poplatku je možná v hotovosti na místě nebo převodem na účet, na základě vystavené zálohové faktury.

Vaši účast potvrďte, prosím, přes REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ, který naleznete níže. Pro více informací kontaktujte, prosím, kolegyni Nikolu Mamisovou na adrese: nikola.mamisova@lica.cz.

Věříme, že si ani letos nenecháte ujít příležitost setkání s kolegy z oboru a spoustu trendů a novinek.

Těšíme se na setkání s Vámi.Dovolte nám, abychom Vás jménem společnosti LICA CZECH s. r. o. a APKT z.s. (Asociace provozovatelů kabelových a telekomunikačních sítí v ČR) pozvali na 24. ročník tradičního podzimního setkání „Provozovatelů elektronických komunikací“, které se koná ve středu 21. září 2021 ve Sportovním centru v Nymburce. Podzimní setkání v Nymburce se každoročně snaží nabízet právě to, o čem se mluví a co je aktuální.

Detailní program celého semináře naleznete zde.

Registrační formulář Nymburský seminář 2021

 (Zahrnuto v ceně registrace)

* - takto označené položky je nutné vyplnit

Soubory ke stažení