Certifikace

Společnost LICA CZECH neustále rozvíjí znalosti svých odborníků, aby mohla svým klientům nabídnout maximální pomoc a podporu při řešení jednotlivých technických záležitostí. Na základě absolvování dvou CISCO školení na téma ICND1 a DESGN získal jeden z členů našeho technického týmu certifikaci CCDA, která podporuje zejména činnosti návrhu Ethernet & IP sítí pro naše zákazníky. V případě projektů LICA CZECH se jedná zejména o návrh a úpravy přístupových IP sítí.

Certifikace ISO 9001:2015

Společnost LICA CZECH s. r. o. se dlouhodobě zaměřuje na dodávku kvalitních služeb a technologií každému ze svých klientů. O této kvalitě svědčí i získaná mezinárodní certifikace ISO 9001:2015, jež slouží jako oficiální osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu se stanovenými předpisy.

Získaná certifikace ISO 9001:2015 se vztahuje na navrhování, projektování, vývoj, dodávku, prodej a servis komunikačních a informačních technologií, služeb a komplexních zákaznických řešení, včetně služeb systémové integrace, zřizování a provozování veřejných komunikačních sítí a měření jejich parametrů.

Certifikace ISO 9001 je mezinárodní podnikový standard obsahující kritéria pro dokumentaci, implementaci a certifikaci systému řízení kvality. Každá společnost, která certifikací ISO prošla, působí v souladu s mezinárodním podnikovým standardem ISO. Nově k těmto certifikovaným společnostem patří i společnost LICA CZECH s.r.o